• Ceres U14-2 (X14 2)

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Ceres X14-2 ( 3e divisie X14 3D 03 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Red Giants X14-111110089327262122
    2Ceres X14-211100175038636420
    3Lay Back Kampen X14-11190256335620718
    4Basketball All Stars Epe X14-11170455540614914
    5BV Orca's X14-2117045344409414
    6Flevo Musketiers X14-211704434485-5114
    7Be Quick '28 X14-111506470496-2610
    8B.A.S. X14-111407548564-168
    9LB-ZAC X14-211308432526-946
    10BV Orca's X14-311209361488-1274
    11Rebound '73 X14-2111010179845-6662
    12Arta X14-2110011271726-4550

    Poulestanden Ceres X14-2 ( 3e divisie X14 3D 15 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Arta X14-11090177739738018
    2Ceres X14-21080263146216916
    3Basketball All Stars Epe X14-2107035514559614
    4V.U.A.S. X14-110307397736-3396
    5B.V. Isala X14-210208499636-1374
    6Flevo Musketiers X14-210109346515-1692
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Dahrie, CristinTeamspeler
    Haperen, Levi vanTeamspeler
    Hoekstra, JeriekeTeamspeler
    Hove, Oscar tenTeamspeler
    Mourik, Finn vanTeamspeler
    Post, AidaTeamspeler
    Uithof, JadiëlTeamspeler
    Vries, Jort DeTeamspeler
    Vries, Nout deTeamspeler
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bruggeman, LarsTechnische stafCoach
    Hoekstra, JeriekeTechnische stafTeammanager
    Huizinga, KlaasTechnische stafCoach
    Schrama, LeonTechnische stafAssistent-coach
  • Trainingsschema

    Trainingsdag Trainingstijd Trainingsveld Sporthal
    Dinsdag 17.30 - 18.45 uur Veld C Bosbadhal
    Woensdag 17.30 - 19.00 uur Veld B Bosbadhal