• Vrijwilligersbijdrage

    Om alle taken bij Ceres zo goed mogelijk te verdelen, hebben we een vrijwilligersbijdrage afgesproken: zie Vrijwilligersbijdrage. Iedereen zonder een andere functie is ingedeeld als scheidsrechter of tafelaar. Niet komen en geen vervanger geregeld?  Dan krijg je de eerste keer een gele kaart. Dit is een waarschuwing, maar kan ook consequenties hebben voor speeltijd binnen je eigen team (teamafspraken). Een tweede keer betekent dit een schorsing voor de rest van het seizoen, oftewel niet trainen en geen wedstrijden, maar wel een contributieverplichting.

    Een gele kaart is vervelend, maar nog vervelender is het dat er misschien wedstrijden gefloten moeten worden door maar één scheidsrechter. Dat heeft altijd invloed op het niveau van de wedstrijden en het plezier van de deelnemers. Dus: Kom fluiten en tafelen, anders wordt ballen BALEN!

  • Scheidsrechters & jury thuiswedstrijden

    WedstrijddatumTeamScheidsrechters En TafelaarsDetails
    21-11-2020 12:45Ceres X12 1ST (Stan) Drijfhout (Scheidsrechter), S (Stan) Baltus (Scheidsrechter), K. (Kyan) van der Veen (Tafelofficial), N. (Niek) Zijlstra (Tafelofficial)
    21-11-2020 14:15Ceres X14 2TAB (Thijs) Verhoef (Scheidsrechter), JGJ (Joost) Oving (Scheidsrechter), JSJL (Jess) van Dijk (Tafelofficial), D. (David) Roos (Tafelofficial)
    21-11-2020 14:15Ceres X12 2B (Bart) Beswerda (Scheidsrechter), WJ (Willem-Jan) Beswerda (Scheidsrechter), VJ (Viggo) Snel (Tafelofficial), J. (Jurgen) Mulder (Tafelofficial)
    21-11-2020 16:00Ceres X14 1D.W. (Dyon Wilko) Drok (Tafelofficial), H. (Hala) Othman (Tafelofficial)
    21-11-2020 17:45Ceres M18 1R (Robin) de Groot (Scheidsrechter), B (Bas) Smid (Scheidsrechter), LD (Lars) Bruggeman (Tafelofficial), Afgeschermd (Tafelofficial)
    21-11-2020 17:45Ceres M16 2Afgeschermd (Scheidsrechter), J (Julian) Post (Scheidsrechter), YAS (Yinthe) Wijnia (Tafelofficial), IG (Irene) Wassink (Tafelofficial)
    21-11-2020 19:30Ceres MSE 1
    19-12-2020 14:15Ceres X14 2M (Max) Andringa (Scheidsrechter), HJ (Jeroen) van Middelkoop (Scheidsrechter), LD (Lars) Bruggeman (Tafelofficial), J. (Jurgen) Mulder (Tafelofficial)
    19-12-2020 14:15Ceres X12 2RJ (Ruben) Stevens (Scheidsrechter), K (Kay) van der Veen (Scheidsrechter), YAS (Yinthe) Wijnia (Tafelofficial), I. (Ilana) Timmermans (Tafelofficial)
    19-12-2020 16:00Ceres M22 1S. (Seth) Versteeg (Scheidsrechter), S (Stefan) Post (Scheidsrechter), TF (Ties) Schoorl (Tafelofficial), H. (Hidde) Stomps (Tafelofficial)
    19-12-2020 16:00Ceres X14 1ST (Stan) Drijfhout (Scheidsrechter), JGJ (Joost) Oving (Scheidsrechter), Afgeschermd (Tafelofficial), B (Boris) Agostinho do Peso (Tafelofficial)
    19-12-2020 17:45Ceres MSE 2C. (Chas) Hall (Scheidsrechter), C (Christiaan) Dekkers (Scheidsrechter), GV (Giel) Visser (Tafelofficial), J.J. (Jillian) Eustacia (Tafelofficial)
    19-12-2020 17:45Ceres M18 1S (Steven) Bonhof (Scheidsrechter), J. (Jan) Hakvoort (Scheidsrechter), IG (Irene) Wassink (Tafelofficial), A.C. (Antal) Verweij (Tafelofficial)
    19-12-2020 19:30Ceres MSE 1
    31-12-2020 14:15Ceres X14 1TAB (Thijs) Verhoef (Scheidsrechter), S (Stan) Baltus (Scheidsrechter), D (Dani) van Haperen (Tafelofficial), L.I.J. (Lukmann) Adams IJspeerd (Tafelofficial)
    31-12-2020 14:15Ceres X14 2JGJ (Joost) Oving (Scheidsrechter), JA (Aron) Breman (Tafelofficial), L. (Lucas) Honcoop (Tafelofficial)
    31-12-2020 16:00Ceres M22 1E (Erik) Hagoort (Scheidsrechter), MJ (Mike) Buitenga (Scheidsrechter), HJ (Rick) Wassink (Tafelofficial), GV (Giel) Visser (Tafelofficial)
    31-12-2020 16:00Ceres M16 1D.H.L. (Dax) van Ulsen (Scheidsrechter), SR (Shagueën) Bossoe (Tafelofficial), H. (Hidde) Stomps (Tafelofficial)
    31-12-2020 16:00Ceres M16 2ST (Stan) Drijfhout (Scheidsrechter), DW (Daniel) Bronsema (Scheidsrechter), CJ (Cas) Baltus (Tafelofficial), Afgeschermd (Tafelofficial)
    31-12-2020 17:45Ceres M18 1S. (Seth) Versteeg (Scheidsrechter), D (Daniel) van de Berg (Tafelofficial), LK (Lise) Brands (Tafelofficial)
    31-12-2020 17:45Ceres M16 1M (Max) Andringa (Scheidsrechter), T.G.L (Tim) Mangnus (Scheidsrechter), K. (Kasper) Sijtsma (Tafelofficial), L. (Lorraine) van der Spek (Tafelofficial)
    09-01-2021 19:30Ceres MSE 1
    23-01-2021 17:45Ceres MSE 2
    23-01-2021 19:30Ceres MSE 1
    06-02-2021 17:45Ceres MSE 2
    06-03-2021 19:30Ceres MSE 1
    13-03-2021 17:45Ceres MSE 2
    13-03-2021 19:30Ceres MSE 1
    27-03-2021 17:45Ceres MSE 2
    27-03-2021 19:30Ceres MSE 1
    30-06-2021 10:00Ceres MSE 1
    30-06-2021 17:45Ceres MSE 2S (Steven) Bonhof (Scheidsrechter), WJ (Willem-Jan) Beswerda (Scheidsrechter), JA (Aron) Breman (Tafelofficial), Afgeschermd (Tafelofficial)
    30-06-2021 17:45Ceres MSE 2C. (Chas) Hall (Scheidsrechter), J. (Jan) Hakvoort (Scheidsrechter), TJ (Thomas) Post (Tafelofficial), LS (Lucas) Kaat (Tafelofficial)
    30-06-2021 17:45Ceres MSE 2J (Julian) Post (Scheidsrechter), C (Christiaan) Dekkers (Scheidsrechter), SR (Shagueën) Bossoe (Tafelofficial), TF (Ties) Schoorl (Tafelofficial)