• Teams seizoen 2020-2021

    29 jun 2020
  • Hier de teamindelingen voor komend seizoen.                         

    Ben je lid en mis je jouw naam, heb je vragen en/of opmerkingen, mail naar tc@bvceres.nl

    De indeling bij U16-2 is voorlopig omdat er mogelijk nog spelers naar U16-1 kunnen.

     

      Voornaam Geb.jaar  
           
      Heren 1    
    1 Chas 1988  
    2 Christiaan 1991  
    3 Edwin 1996  
    4 Joshua 1997  
    5 Julian 1998  
    6 Jan 1998  
    7 Bas 1999 BS U22
    8 Robin 1999 BS U22
    9 Seth 2000 BS U22
      Trainer Geert-Jan    
           
      Heren 2    
    1 Erik 1972  
    2 Arjen 1973  
    3 Freddy 2001  
    4 Ronald 1974  
    5 Jasper 1979  
    6 Mike 1980  
    7 Stefan 1996  
           
      U22    
    1 Dax 1999  
    2 Willem-Jan 1999  
    3 Bart 2001  
    4 Ruben 2001  
    5 Steven 2001  
    6 Jeroen 2002  
    7 Max 2003 BS U18
    8 Kay 2004 BS U18
      Trainer Geert-Jan Dekkers & coach Willem-Jan
           
      U18    
    1 Thijs V. 2003  
    2 Lois 2003  
    3 Stan D. 2003  
    4 Shagueën 2003  
    5 Daniel 2003  
    6 Joost 2004  
    7 Stan B. 2004  
    8 Sem 2004  
    9 Hidde 2004  
    10 Ties 2004  
    - Thijs K. 2004 Recreant
      Trainers Klaas & Derk-Jan  
           
      U16-1    
    1 Lucas K. 2005  
    2 Dani 2005  
    3 Thomas 2005  
    4 Jaylen 2005  
    5 Rick 2005  
    6 Giel 2006  
    7 Lukmann 2006  
      Trainer Maarten    
           
      U16-2 *    
    1 Daniel 2005  
    2 Samuel 2005  
    3 Joël 2005  
    4 Lise 2006  
    5 Kasper 2006  
    6 Lorraine 2006  
    7 Jillian 2006  
    8 Hananja 2006  
    9 Aron 2006  
    10 Lucas H. 2006  
      Trainers Bas & Susan  
    * Mogelijk gaan er bij U16 nog spelers voor competitiestart
      van U16-2 naar U16-1 in overleg met trainers en betreffende spelers
           
      U14-1    
    1 Yinthe 2007  
    2 Ilana 2007  
    3 Antal 2007  
    4 Irene 2007  
    5 David 2007  
    6 Lars 2008  
    7 Jurgen 2008  
    8 Viggo 2008  
    9 Tommy 2008  
    10 Jess 2009 BS U12
      Trainers Joshua & Geert  
           
      U14-2    
    1 Miriam 2007  
    2 Koen 2007  
    3 Hala 2007  
    4 Niek 2007  
    5 Dyon 2007  
    6 Kyan 2007  
    7 Boris 2008  
    8 Stijn 2008  
    9 Jesse 2008  
    10 Cas 2008  
      Trainers Ronald & Stan  
           
      U12-1    
    1 Ravi 2009  
    2 Ilse 2009  
    3 Safine 2009  
    4 Pepijn 2009  
    5 Shane 2009  
    6 Vera 2009  
    7 Fyra 2010  
    8 Justin 2010  
    9 Lieke 2010  
      Trainer Freddy    
           
      U12-2    
    1 Nout 2010  
    2 Jesper 2010  
    3 Steijn 2010  
    4 Chao 2010  
    5 Levi 2010  
    6 Finn 2010  
    7 Jadiël 2010  
    8 Chiel 2011  
      Trainer Max    
           
      U10    
    1 Ruben 2011  
    2 Julian 2011  
    3 Matthijs 2011  
    4 Mads 2011  
      Trainers Susan en Arjen    
           
         
         
           
      Recreanten    
    - Guido    
    - Gerrit    
    - Richard    
    - Andre    
    - Klaas    
    - Sip    
    - Stef    
    - Christiaan    
    - Mente    
    - Tim